// MÜRKİM

Mürkim Hakkımızda

 
Mürkim Matbaa Mürekkepleri Boya Vernik Tic. ve San. A.Ş. 1990 yılında kuruldu. Flekso, Tifdruk Matbaa Mürekkepleri ve Konsantre boyaları ,Serigrafi mürekkebi PVC Mikroenjeksiyon kauçuk etiketlerin hammaddesi Ftalatsız Şeffaf ve Renk pastaları Plastisol boyalar , Taban boyaları üretmektedir .
 
Kaliteli ürünleri ve hizmet anlayışı ile kısa sürede faaliyet göstermiş olduğu sektörde kendini kabul ettirmiştir. Çalışmalarını ürün kalitesi üzerinde yoğunlaştırarak müşterilerimizin arzu ettiği düzeydeki kaliteyi,daha ileriye getirmeyi temel ilke edinmiştir.
 
Zaman içerisinde ürün yelpazesini genişletmektedir.Yenilikçi yapısıyla sürekli gelişen Mürkim A.Ş. 10 yılı aşkın bir süredir Asya ve Afrika ülekelerine ihracat yapmakta olup bu ülkelerde iyi bir isim ve pazar payına sahiptir. Müşterilerimizin talebi doğrultusunda Pantone ve Ral kataloglarındaki her türlü renk çalışması ve çeşitli dayanıklılık özellikleri olan boyaların üretimini en iyi şekilde yapmaktayız.
 
Ürünlerimizin ROHS Limit Belgeleri mevcuttur.

Şirket Profili !Mürkim

Mürkim Matbaa Mürekkepleri Boya Vernik Tic. ve San. A.Ş. 1990


Haberler !Mürkim

12-16Ekim 2019 tarihinde INTERMOB 22.Uluslararası Mobilya Yan Sanayi, Aksesuarları,Orman Ürünleri ve Ahşap Teknolojisi Fuarı başlıyor.


Sipariş Formu !Mürkim

Sipariş vermek için
formu doldurunuz


Sosyal MedyaMürkim Matbaa Mürekkepleri

Facebook Facebook
Twitter Twitter

İletişim BilgileriMürkim Matbaa Mürekkepleri

Adres : Murat mah. Uluyol cad. Büyük Coşkun sok. Osman Nuri İş Merkezi No: 29 A Blok No: 6 Bayrampaşa / İSTANBUL
 
Tel : +90 (212) 501 33 16-501 33 17
E-posta : info@murkim.com
 

HakkımızdaMürkim Matbaa Mürekkepleri

Mürkim Matbaa Mürekkepleri Boya Vernik Tic. ve San. A.Ş. 1990 yılında kuruldu.Kaliteli ürünleri ve hizmet anlayışı ile kısa sürede faaliyet göstermiş olduğu sektörde kendini kabul ettirmiştir. Çalışmalarını ürün kalitesi üzerinde yoğunlaştırarak müşterilerimizin arzu ettiği düzeydeki kaliteyi,daha ileriye getirmeyi temel ilke edinmiştir.
Devamı