// MÜRKİM

FM JÜT ÇUVAL MÜREKKEPLER

Mikroenjeksiyon etiket yapiminda kullanilan Pvc seffaf ftalat içermemektedir, düsük isida reaksiyon gösterir. Ftalatsiz Pvc Seffaf ; Promosyon ürünleri, Tekstil baski ve aksesuarlari, Mikroenjeksiyon kauçuk etiket baskilarinda kullanilmaktadir. Ürünümüzün kalitesi, akiskanligi,seffafligi, tutuculugu ve gösterdigi reaksiyonla tercih edilmektedir.
Bu serimizin; ftalat içermedigine dair test raporlari mevcuttur, her iki ayda bir test raporumuz güncellenmektedir. Bu ürünlerimiz 30 KG ftalat içermeyen ambalajlarda SERT ve NORMAL kivam olarak müsterilerimize sunmaktayiz.

Şirket Profili !Mürkim

Mürkim Matbaa Mürekkepleri Boya Vernik Tic. ve San. A.Ş. 1990


Haberler !Mürkim

12-16Ekim 2019 tarihinde INTERMOB 22.Uluslararası Mobilya Yan Sanayi, Aksesuarları,Orman Ürünleri ve Ahşap Teknolojisi Fuarı başlıyor.


Sipariş Formu !Mürkim

Sipariş vermek için
formu doldurunuz


Sosyal MedyaMürkim Matbaa Mürekkepleri

Facebook Facebook
Twitter Twitter

İletişim BilgileriMürkim Matbaa Mürekkepleri

Adres : Murat mah. Uluyol cad. Büyük Coşkun sok. Osman Nuri İş Merkezi No: 29 A Blok No: 6 Bayrampaşa / İSTANBUL
 
Tel : +90 (212) 501 33 16-501 33 17
E-posta : info@murkim.com
 

HakkımızdaMürkim Matbaa Mürekkepleri

Mürkim Matbaa Mürekkepleri Boya Vernik Tic. ve San. A.Ş. 1990 yılında kuruldu.Kaliteli ürünleri ve hizmet anlayışı ile kısa sürede faaliyet göstermiş olduğu sektörde kendini kabul ettirmiştir. Çalışmalarını ürün kalitesi üzerinde yoğunlaştırarak müşterilerimizin arzu ettiği düzeydeki kaliteyi,daha ileriye getirmeyi temel ilke edinmiştir.
Devamı